ČO JE NEITRONIK

ČO JE NEITRONIK

Neitronik je pasívna anténa umiestnená nanotechnológiou v kovovej vrstve (AL TiO2), hrúbke 20 - 40 nm, excitovaná vysielačom (mobilný telefón, monitory všetkých typov, mikrovlnná rúra a ďalšie žiariče). Neitronik vytvára vlastné vírivé elektrické pole, ktoré v antifáze uhasí vírivé elektrické pole vysielača, v dôsledku čoho klesá intenzita elektromagnetického poľa okolo vysielača bez straty kvality príjmu a prenosu.

 Je potrebné dodať, že samotný oxid titaničitý má reflexné vlastnosti a je štruktúrovaný pomocou antény. Neitronik získava jedinečné vlastnosti pri transformácii a konečnom znížení sily elektromagnetického poľa okolo vysielača.


Kto vyrába Neitronik?

Autonómna nezisková organizácia "Centrum pre ľudskú ekológiu" "VALKON", podľa technických špecifikácií vývojára vyrába OOO "OZT" - holografická spoločnosť č. 1 na komerčnom trhu v Rusku.

 

Prečo je Neitronik potrebný?

Vyriešiť problém elektromagnetického smogu a znížiť vplyv žiarenia z mobilných telefónov, rozhlasových staníc, monitorov všetkých typov, mikrovlnných rúr a smerovačov na ľudské telo.

 


Prečo je Neitronik potrebný pre deti?

Pretože v rozpore s normami sú najzraniteľnejšou časťou populácie.


Môžu Neitronik  používať tehotné ženy?

Deti do 18 rokov, tehotné ženy by nemali  používať mobilný telefón, ale používajú ho všetci, rovnako ako sa napr. fajčiarom hovorí, že tabak zabíja, ale napriek  tomu fajčia. Neitronik znižuje účinky žiarenia na tehotné ženy a udržuje zdravie matky a nenarodeného dieťaťa.


Ako funguje Neitronik­?

Neitronik­  vytvára svoje vlastné vírivé elektrické pole, ktoré v antifáze uhasí vírivé elektrické pole vysielača, v dôsledku čoho klesá intenzita elektromagnetického poľa okolo vysielača bez straty kvality príjmu a prenosu.


Kde sa používa Neitronik?

Neitronik sa používa pri používaní zariadení (mobilné telefóny, počítače, televízory vrátane LCD a plazmy, mikrovlnné rúry, routery, Televízory, prenosné rádiostanice, autorádiá atď.).

Ako a kde nalepiť Neitronik?

V každom balení je podrobný obrázkový návod ako a kde nalepiť nálepku na dané zariadenie.

Video v ruskom jazyku o Neitroniku:


Výsledky prekladovNeutronic je pasívna anténa umiestnená v kovovej vrstve (AL TiO2), hrúbke 20 - 40 nm, excitovaná vysielačom (mobilný telefón, monitory všetkých typov, mikrovlnná rúra a ďalšie žiariče). Neutronic vytvára vlastné vírivé elektrické pole, ktoré v antifáze uhasí vírivé elektrické pole vysielača, v dôsledku čoho klesá intenzita elektromagnetického poľa okolo vysielača bez straty kvality príjmu a prenosu. Je potrebné dodať, že samotný oxid titaničitý má reflexné vlastnosti a je štruktúrovaný pomocou antény. Neutronic získava jedinečné vlastnosti pri transformácii a konečnom znížení sily elektromagnetického poľa okolo vysielača.

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.