5G SIEŤ

5G SIEŤ

 V súvislosti s aktuálnym trendom 5G sietí sa čoraz častejšie stretávame s otázkou, ako vplývajú na náš organizmus a či sú bezpečné? 

Množstvo ľudí na svete si myslí, že 5G siete sú škodlivé a okrem toho aj zbytočné. Na sociálnych sieťach či v médiách po celom svete sa toho o 5G popísalo už naozaj dosť a v každej diskusii je spomenutý aj dopad na zdravie ľudí a momentálny stav neutícha. V súčasnosti je 2G,3G, 4G, 5G sieť označovaná spoločnosťami, ktoré ju šíria ako bezpečná zo zdravotného hľadiska, no zjavne týmto spločnostiam ide o niečo iné ako o naše zdravie. Uprednostňujú technologický pokrok a zisky a dopad na zdravie človeka ich zaujíma iba okrajovo, alebo vôbec. Viaceré výskumy a hlavne samotní ľudia poukazujú na to, že to tak nie je a ľuďom bez ich povolenia stavajú v blízkom okolí antény, ktoré vplývajú na ich zdravie  a šírenia elektrosmogu. Samotná 5G sieť bola pôvodne vyvinutá pre vojenské účely a na ovplyvnenie masy ľudí, je to silné mikrovlné žiarenie a táto sieť aby fungovala musí byť husto pokrytá 5G anténami. Nižšie prikladáme stránku asociácie, kde je vysvetlená škodlivosť tohto žiarenia a ktorá sa v roku 2017 odvoláva na Európsku Úniu,  kde je podpísaných 240 vedcov z 40 krajín sveta a je zásadne proti šíreniu 5G sieti v EU i na celom svete pre škodlivosť na ľudské zdravie. Celé odvolanie možno stiahnuť vo viacerých jazykoch na stránke.

Tu je stránka a výzva na stopnutie a zrušenie budovania infraštruktúry sietí piatej generácie:

http://www.5gappeal.eu/about/

Na základe údajov vedcov, ktorí študujú elektromagnetické žiarenie na bunkovej úrovni sme sa dozvedeli, že pod jeho vplyvom môže človek dostať množstvo negatívnych príznakov a chorôb:

- nádory srdca a mozgu

- neplodnosť

- znížená imunita a metabolické poruchy

- chyby v štruktúre DNA 

- očné choroby (katarakta, glaukóm atď.)

- znížená reprodukčná funkcia;

- zvýšená únava - pretrvávajúce bolesti hlavy

- autizmus u detí

- narušenie neurologického systému

Okrem negatívneho vplyvu na ľudské telo 5G sieť negatívne ovplyvňuje aj naše životné prostredie. Počas 5G pokusov bolo pozorovaných veľa negatívnych javov. Napríklad v Holandsku bolo pozorované masívne vymieranie vtákov a včelstiev. U včelstiev je známe pôsobenie mobilného žiarenia už od začiatku a jeho vplyvom majú včely problém trafiť naspäť do úľov. Niektoré rastliny a živé organizmy pri vystavení elektromagnetickému žiareniu mutujú. 

Príroda na Zemi je narúšaná od 18 storočia - čias priemyselnej revolúcie a ľudstvo by si malo uvedomiť a prestať sa naháňať za technológiami, ktoré narúšajú životné prostredie a tým samozrejme aj zdravie človeka.


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.