Neitronik MG-04 pre monitory

Neitronik MG-04 pre monitory

Výrobca:NEITRONIK
Kód produktu:Neitronik 5GRS
Dostupnosť:Skladom
  • 30,00€

  • Bez DPH: 25,00€

Popis výrobku

NEITRONIK MG-04 je pasívna špeciálna anténa s kryštalickou mriežkou umiestnenou nanotechnológiou v kovovej vrstve (AL TiO2), hrúbke 20 - 40 nm.  Neutralizuje žiarenia s frekvenciou nižšou ako 450 MHz. Tento model môže byť nainštalovaný na televízoroch, monitoroch počítačov PC, notebookoch, tabletoch, elektronických čítačkách, ako aj na plazmových, LCD a CRT displejoch na rôzne účely.


Miesto inštalácie NEITRONIK MG-04 zodpovedá smeru vektora diagramu ním vytvoreného elektromagnetického poľa a vektoru diagramu opačného poľa vytvoreného na obrazovke. U NEITRONIK MG-04  je vektor poľného diagramu nasmerovaný diagonálne doprava nahor (platí až do 2 metrov), preto je NEITRONIK MG-04 nainštalovaný zodpovedajúcim spôsobom v ľavom dolnom rohu panelu alebo obrazovky.


NEUTRONIK MG-04 začína pracovať súčasne so zapnutým monitorom. Znižuje vplyv elektromagnetického žiarenia na ľudský organizmus až o 80%.


NEUTRONIK MG-04 sa doporučuje inštalovať spolu s NEITRONIK 5-GRS, ktorý sa inštaluje v strede zadnej časti monitora a tíši elektromagnetické pole z wifi siete.


Video NEUTRONIK MG-04 princíp ochrany:Video inštalácie NEUTRONIK MG-04: